314030-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Kraftfahrzeuge – Aanschaf bedrijfsauto’s en combi-kolkenzuiger
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf bedrijfsauto’s en combi-kolkenzuiger
Beschreibung: De scope van de overeenkomst betreft de aanschaf en het onderhoud van tien (10) voertuigen ten behoeve van de gemeentewerf van de gemeente Overbetuwe, die ingezet worden ten behoeve van het beheer en onderhoud van de openbare ruimte. Dit betreft in hoofdzaak bedrijfswagens met verschillende afmetingen, lengtes en carrosserievarianten en één combi- kolken zuiger. De opdracht is opgedeeld in acht (8) percelen. € 2.500.000,00
Interne Kennung: 2025-022069
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De scope van de overeenkomst betreft de aanschaf en het onderhoud van tien (10) voertuigen ten behoeve van de gemeentewerf van de gemeente Overbetuwe, die ingezet worden ten behoeve van het beheer en onderhoud van de openbare ruimte. Dit betreft in hoofdzaak bedrijfswagens met verschillende afmetingen, lengtes en carrosserievarianten en één combi- kolken zuiger. De opdracht is opgedeeld in acht (8) percelen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Drie (3) lichte vrachtwagens met kippende laadbak en kraan, incl. gladheidsbestrijding
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van drie (3) lichte vrachtwagens met kippende laadbak en kraan, incl. gladheidsbestrijding.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Twee (2) bestelwagens met kippende laadbak, incl. gladheidsbestrijding
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van twee (2) bestelwagens met kippende laadbak, incl. gladheidsbestrijding.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Één (1) grote gesloten bestelwagen
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van één (1) grote gesloten bestelwagen.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Één (1) Bestelwagen (Smalspoor) met kippende laadbak, incl. gladheidsbestrijding
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van één (1) Bestelwagen (Smalspoor) met kippende laadbak, incl. gladheidsbestrijding
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Één (1) lichte vrachtwagen met gereedschapskist, laadbak en kraan
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van één (1) lichte vrachtwagen met gereedschapskist, laadbak en kraan.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Één (1) haakarmvoertuig
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van één haakarmvoertuig.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Één (1) kraan- haakarmvoertuig
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van één (1) kraan- haakarmvoertuig.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Één (1) Combi- kolkenzuiger
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van één (1) Combi- kolkenzuiger.
Interne Kennung: 8