2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubelpanelen
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van meubelpanelen en aanverwante diensten ten behoeve van legeringskamers in Nederland, Munster (Duitsland) en de CARIB (Caribisch Gebied). Het betreft o.a. bedonderbouw, verrijdbare bed-bakken, wandpanelen, legplanken, bureau, kast- en paneelmodulen van plaatmaterialen, passpiegels, privacywanden, onderdelen en maatwerk. Let op: schouwing is maandag 2 juni vanaf 9:30-12:00 uur, u dient zich op tijd aan te melden, voor donderdag 29 mei 10: 00 uur. Zie ook de leidraad paragraaf 4.3.2
Interne Kennung: 22557839
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 44175000 Panele, 45451200 Verkleidungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000