2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych i maszyn elektrycznych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki
Beschreibung: środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych i maszyn elektrycznych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności". Zakup, dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych oraz maszyn elektrycznych wraz z przeprowadzeniem instruktażu wykorzystania sprzętu specjalistycznego do celów edukacyjnych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności" obejmująca dwie części zgodnie ze opisem przedmiotu zamówienia dla każdej części. 2. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Pzp, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 3. Zamówienie podzielone jest na dwie części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie ogranicza liczby części na które wykonawca może złożyć ofertę: Część 1: Pracownia instalacji elektrycznych – symulator – OPZ – Formularz cenowy stanowi załącznik nr 1a dla części 1 do SWZ Część 2: Pracownia maszyn elektrycznych – wyłącznik silnikowy OPZ – Formularz cenowy stanowi załącznik nr 1a dla części 2 do SWZ 4. Na wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, iż oferowane dostawy spełniają wymagania Zamawiającego.
Interne Kennung: GM.272.55.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38554000 Elektrizitätszähler, 38551000 Stromzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Pracownia instalacji elektrycznych – symulator
Beschreibung: Część 1: Pracownia instalacji elektrycznych – symulator – OPZ – Formularz cenowy stanowi załącznik nr 1a dla części 1 do SWZ. Zamówienie podzielone jest na dwie części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie ogranicza liczby części na które wykonawca może złożyć ofertę. 4. Na wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, iż oferowane dostawy spełniają wymagania Zamawiającego. 5. Wszelkie produkty pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe jakim muszą odpowiadać produkty, aby spełniać wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 38554000 Elektrizitätszähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38551000 Stromzähler, 31600000 Elektrische Ausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Pracownia maszyn elektrycznych – wyłącznik silnikowy
Beschreibung: Część 2: Pracownia maszyn elektrycznych – wyłącznik silnikowy OPZ – Formularz cenowy stanowi załącznik nr 1a dla części 2 do SWZ. 3. Zamówienie podzielone jest na dwie części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie ogranicza liczby części na które wykonawca może złożyć ofertę 4. Na wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, iż oferowane dostawy spełniają wymagania Zamawiającego. 5. Wszelkie produkty pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe jakim muszą odpowiadać produkty, aby spełniać wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia.