2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowego węgla aktywnego granulowanego na bazie węgla kamiennego dla SUW Kozłowa Góra.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego węgla aktywnego granulowanego na bazie węgla kamiennego w ilości 60 m3 (dalej również „Produkt”) – używanego do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi transportem Wykonawcy. Miejsce realizacji dostaw: Stacja Uzdatniania Wody Kozłowa Góra, ul. Leśna 3, 42-584 Wymysłów (PL22B) 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji Zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Przedmiotowe środki dowodowe: 4.1. W celu wykazania, że oferowany Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: 1) Aktualny atest higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, dopuszczający Produkt do stosowania w wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi; 2) Specyfikację techniczną oferowanego Produktu. Uwaga: Specyfikacja techniczna powinna potwierdzać spełnianie wszystkich wymagań określonych charakterystyce Produktu ujętej w pkt 2 Załącznika nr 5 do SWZ. – Opisu przedmiotu zamówienia. Zamawiający wymaga aby w Specyfikacji Technicznej ujęte były konkretne wartości liczbowe co do każdego z parametrów wskazanych w pkt 2 Załącznika nr 5 do SWZ. Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzą, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania. 4.2 Zamawiający zastrzega, że w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa powyżej, lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, Wykonawca wezwany zostanie w trybie art. 107 ust. 2 Ustawy do ich złożenia lub uzupełniania w wyznaczonym terminie.
Interne Kennung: FP/321/22/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W Postępowaniu zastosowanie ma art. 139 ust. 1 Ustawy, co oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu (tzw. „procedura odwrócona”). 2. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej eZamawiający Marketplanet (dalej „Platforma”), dostępnej bezpłatnie pod adresem: https://gpw-katowice.ezamawiajacy.pl lub: https://oneplace.marketplanet.pl. 3. Wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie oraz wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej, szczegółowo określa Rozdział XVI SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24954100 Neue Aktivkohle
5. Los
Los: LOT-0001