314105-2026 - Ergebnis
Polen – Straßenarbeiten – Przebudowa przepustu w oddz. 134 w Leśnictwie Skalne
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa przepustu w oddz. 134 w Leśnictwie Skalne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pod nazwą „Przebudowa przepustu w oddz. 134 w Leśnictwie Skalne” w Nadleśnictwie Limanowa w ramach programu . „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja”. Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części. Brak podziału na części uzasadnia się niepodzielnością obiektu budowlanego – przepustu, będącego przedmiotem robót w niniejszym zamówieniu. Przedmiot zamówienia opisuje specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Szczegółowy opis zakresu robót wchodzących w zakres zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Lokalizacja przedmiotu zamówienia : Województwo Małopolskie, Gmina Dobra, Działka ewidencyjna nr. 120703_2.0006.2323
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie ofert w niniejszym postępowaniu odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w związku z powyższym Zamawiający ustalając termin składania ofert kierował się art. 138 ust. 4 wyznaczając termin nie krótszy niż 30 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pod nazwą „Przebudowa przepustu w oddz. 134 w Leśnictwie Skalne” w Nadleśnictwie Limanowa w ramach programu . „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja”. Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części. Brak podziału na części uzasadnia się niepodzielnością obiektu budowlanego – przepustu, będącego przedmiotem robót w niniejszym zamówieniu. Przedmiot zamówienia opisuje specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Szczegółowy opis zakresu robót wchodzących w zakres zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prac w ramach prawa opcji.