See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST - Planbeheer
Beschreibung: Deze opdracht wordt in de markt geplaatst als een raamovereenkomst voor diensten en omvat het plannenbeheer in kader van het actueel houden van: - de verdiepingsplannen + bijhorende gegeven in het GO! Facilitair Management Informatie Systeem FMIS. - de puntenwolken en het fotomateriaal in de Orbit viewer De opgeleverde resultaten van deze opdracht moeten voldoen aan de bestaande richtlijnen en volledig compatibel zijn met de systemen die het GO! hanteert.
Interne Kennung: PPP095-7143/6299/GO/ROV/001PLANB/2026/7143/PB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GO/ROV/001PLANB/2026/7143/PB_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten, 71351810 Topografische Dienste