314146-2025 - Ergebnis
Dänemark – Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen – Udbud af computere og tilbehør
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af computere og tilbehør
Beschreibung: Ved nærværende udbud ønsker Lejerbo og de almene boligorganisationer, der til enhver tid er administreret af Lejerbo, at indhente tilbud på rammeaftale om levering af computere og tilbehør. Lejerbo forventer at indgå rammeaftale med én leverandør. Udbuddet gennemføres som et fælles udbud af Lejerbo og de almene boligorganisationer, der til enhver tid er administreret af Lejerbo. Lejerbo er den ansvarlige for udbuddets tilrettelæggelse og gennemførelse, og eventuel rammeaftale vil skulle indgås med Lejerbo. Den indgåede rammeaftale kan således benyttes af Lejerbo og de almene boligorganisationer, der til enhver tid er administreret af Lejerbo.
Interne Kennung: 404421
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbuddet gennemføres som et offentligt udbud, hvilket indebærer, at enhver har ret til at afgive tilbud.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000