See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy obudowy chodnikowej prostej i giętej dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 41860-2026
Interne Kennung: PZP/ASA/00054/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212000 Bauerzeugnisse und Teile davon, vorgefertigte Gebäude ausgenommen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1- Odrzwia obudowy łukowej podatnej z kształtownika typu V25 oraz V29 o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2- Odrzwia obudowy łukowej podatnej z kształtownika typu V32 o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3- Odrzwia obudowy łukowej podatnej z kształtownika typu V32 oraz V36 o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych i zwiększonej odporności antykorozyjnej
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4- Odrzwia obudowy łukowej podatnej spłaszczonej z kształtownika typu V32 o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych ŁPSp
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5- Odrzwia obudowy łukowej podatnej spłaszczonej asymetrycznej z kształtownika typu V32 o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych ŁPSpA
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6- Odrzwia obudowy łukowej podatnej zmodyfikowanej z kształtownika typu V32 o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych ŁPzm/ŁPzmZ
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7 - Odrzwia obudowy łukowej podatnej spłaszczonej trzypromieniowej z kształtownika typu V32 o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych ŁPSp3R
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8 - Kształtownik stalowy prosty typu V29, V32, V36
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 9 - Stropnice stalowe podporowo-kotwiowe typu V29 w wykonaniu z otworem oraz stropnice stalowe podporowo -kotwiowe i proste typu KO w wykonaniu z otworem i bez otworu
Interne Kennung: Część nr 9