314223-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa systemu informatycznego do gromadzenia i przetwarzania internetowych ofert pracy oraz realizacja i opracowanie badania ofert pracy (II)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu informatycznego do gromadzenia i przetwarzania internetowych ofert pracy oraz realizacja i opracowanie badania ofert pracy (II)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu informatycznego do gromadzenia i przetwarzania internetowych ofert pracy oraz realizacja i opracowanie badania ofert pracy (LORP). „Zapotrzebowanie na zawody, kwalifikacje i kompetencje w regionalnych ofertach pracy” – system informatyczny, zaprojektowany do ustawicznego gromadzenia i przetwarzania internetowych ofert pracy skierowanych do osób z województwa lubelskiego oraz dostarczania danych statystycznych nt. struktury zapotrzebowania na zawody, kwalifikacje i umiejętności, wraz z realizacją i opracowaniem badania ofert pracy. 2. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Nr postępowania: ZP.262.36.2025.MSD. 4. Opis przedmiotu zamówienia sporządzony został z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych lub projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.
Vorherige Bekanntmachung768787-2025
Interne KennungZP.262.36.2025.MSD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212610 Entwicklung von Datenbanksoftware, 79315000 Sozialforschung, 72316000 Datenanalyse, 72212460 Entwicklung von Analyse-, Wissenschafts-, Mathematik- und Prognosesoftware
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu informatycznego do gromadzenia i przetwarzania internetowych ofert pracy oraz realizacja i opracowanie badania ofert pracy (LORP). „Zapotrzebowanie na zawody, kwalifikacje i kompetencje w regionalnych ofertach pracy” – system informatyczny, zaprojektowany do ustawicznego gromadzenia i przetwarzania internetowych ofert pracy skierowanych do osób z województwa lubelskiego oraz dostarczania danych statystycznych nt. struktury zapotrzebowania na zawody, kwalifikacje i umiejętności, wraz z realizacją i opracowaniem badania ofert pracy. 2. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie: przetargu nieograniczonego. 4. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ustawy Pzp. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane. Podmiotowe środki dowodowe składane na wezwanie Zgodnie z art. 126 ust. 1 Pzp Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Pzp, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 Pzp, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, 2) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej (Załącznik nr 5 do SWZ) w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej; 3) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego (Załącznik nr 6 do SWZ), o których mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, e) art. 109 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, 4) wykazu dostaw lub usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 6 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy lub usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywa-nych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy; sporządzony według wzoru stanowiącego Załącznik nr 10 do SWZ. 5) wykazu osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez te osoby czynności oraz informacja o podstawie do dysponowania tymi osobami - sporządzony według wzoru stanowiącego Załącznik nr 11 do SWZ. 6) jeżeli Wykonawca polega na zasobach podmiotu udostępniającego zasoby- dokumenty dotyczące podmiotu udostępniającego zasoby – w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia (w zakresie analogicznym jak Wykonawca) oraz spełnienia (w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby) warunków udziału w postępowaniu.
Interne Kennung1