2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Szemud dla Sektora I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu gminy Szemud - sektor I. Sektor I obejmuje teren wschodni gminy tj. miejscowość: Bojano, Koleczkowo, Dobrzewino, Karczemki, Warzno, Kielno, Rębiska wraz z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Kielno. a) Powierzchnia sektora I – 4692,77 ha, na której znajduje się 4227 właścicieli nieruchomości. (Właściciel nieruchomości to także: współwłaściciel, użytkownik wieczysty oraz jednostki organizacyjne i osoby posiadające nieruchomości w zarządzie lub użytkowaniu, a także inne podmioty władające nieruchomością, zgodnie z definicją art. 2 ust.1 pkt 4 Ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Przyjęta liczba właścicieli wynika ze złożonych przez mieszkańców deklaracji, wg. stanu na dzień: 06-05-2025 r. W trakcie trwania zamówienia przewiduje się różnicę w liczbie właścicieli w ilości +/- 5 %. Różnica ta nie spowoduje zmiany kwoty za wykonanie. Wykonawca winien się również dostosować do wzrostu lub spadku ilości nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców, z których należy odebrać i zagospodarować odpady komunalne. 2. Punkty gromadzenia odpadów (PGO). Liczba gospodarstw domowych na terenie Gminy Szemud, z których następuje odbiór odpadów wynosi 4227 dla Sektora I stan na dzień 06-05-2025 r. W przypadku zabudowy wielorodzinnej z uwagi na uwarunkowania lokalizacyjne przypadać może jedno PGO na kilka nieruchomości, lub też na jedną nieruchomość kilka PGO. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis techniczny określony został w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/3/18/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Sektor I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung