See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van de verzekeringspolissen Personen, Materiële Schade, Aansprakelijkheid en Auto voor Gemeente en OCMW - Dienstjaren 2026 t/m 2029
Beschreibung: Deze overheidsopdracht is een opdracht voor diensten. Deze overheidsopdracht heeft als voorwerp het afsluiten van de verzekeringspolissen Personen, Materiële Schade, Aansprakelijkheid en Auto voor Gemeente en OCMW Wommelgem De Gemeente Wommelgem treedt voor deze opdracht op als aankoopcentrale in de zin van art. 2, 6° van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016.
Interne Kennung: PPP0BN-1523/5063/2025/3P/1523
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenverzekeringen
Beschreibung: Personenverzekeringen
Interne Kennung: 2025/3P/1523 1_1
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Verzekeringen Materiële Schade
Beschreibung: Verzekeringen Materiële Schade
Interne Kennung: 2025/3P/1523_2
Los: LOT-0003
Titel: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Beschreibung: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Interne Kennung: 2025/3P/1523_3
Los: LOT-0004
Titel: Verzekeringen Auto
Beschreibung: Verzekeringen Auto
Interne Kennung: 2025/3P/1523_4
314283-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0BN-1523/5063/2025/3P/1523
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Personenverzekeringen
Beschrijving: Personenverzekeringen
Interne identificatiecode: 2025/3P/1523 1_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
Perceel: LOT-0002
Titel: Verzekeringen Materiële Schade
Interne identificatiecode: 2025/3P/1523_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Interne identificatiecode: 2025/3P/1523_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Verzekeringen Auto
Beschrijving: Verzekeringen Auto
Interne identificatiecode: 2025/3P/1523_4