2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa medali oraz pucharów i statuetek wraz z usługą konfekcji i dystrybucji.
Beschreibung: Wykonanie oraz dostawa medali oraz pucharów i statuetek na potrzeby Fundacji Orły Sportu, wraz z usługą konfekcji i dystrybucji, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: FOS.PN.5.2025.MC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych zamierza wyznaczyć krótszy termin składania ofert niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp z uwagi na fakt, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Powyższe uzasadnione jest tym, że planowane turnieje i zawody, w ramach którego Zamawiający nabywa medale, puchary oraz statuetki odbywać się będą już od września, zaś czas prowadzenia postępowania w zwykłych terminach procedowania wynosi co najmniej 50 dni – termin składania ofert, termin na złożenie podmiotowych środków dowodowych oraz termin na złożenie odwołania). Realizacji przedmiotu zamówienia jest na tyle długa i skomplikowana ponieważ należy przygotować ponad 200 tyś medali i kilkaset statuetek i pucharów, że nie jest możliwe skrócenie terminu jego wykonania. Zamawiający ponadto ustala termin składania ofert, mając na względzie konieczność zapewnienia wszystkim potencjalnym wykonawcom możliwości ubiegania się o zamówienie a więc ustalił czas składania ofert w taki sposób aby zapewnić im możliwość przygotowania oferty i złożenia jej w terminie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18512200 Medaillen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79921000 Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes, 39298700 Trophäen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający w trakcie realizacji zamówienia przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji będzie polegać na wykonaniu dodatkowych 80 000 sztuk medali do medali na turnieje lub zawody pt.: „Z orlika na stadion”. Zamawiający wykorzysta prawo opcji w terminie obowiązywania umowy tak aby medale były dostępne na etapy lokalne rozgrywanych turniejów lub zawodów. Zamawiający przewiduje możliwość zlecenia Wykonawcy zamówienia w ramach prawa opcji, w zależności od potrzeb Zamawiającego.