2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunitní dům seniorů – VÝSTAVBA VÍCEÚČELOVÉHO OBJEKTU – projektová dokumentace a související činnosti
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace v souladu se Standardy služeb architekta ČKA, a poskytnutí souvisejících služeb, a to: • 1 VF Dopracování soutěžního návrhu stavby • 2 VF Projektová dokumentace pro povolení stavby • 3 VF Projektová dokumentace pro provádění stavby • 4 VF Projektová dokumentace interiéru • 5 VF Kontrolní rozpočet a Soupis prací a dodávek • 6 VF Inženýrská činnost • 7 VF Autorský dozor projektanta při realizaci stavby • 8 VF Zvláštní výkony – spolupráce se zadavatelem při výběru dodavatele stavby (poskytování vysvětlení, posouzení položkového rozpočtu stavby) Předmětem veřejné zakázky je zpracování jednotlivých výkonových fází. Předpokládá se, že zpracování bude dle Standardů služeb architekta vydaných ČKA, a to i související služby, včetně inženýrské činnosti a autorského dozoru projektanta při realizaci stavby a projektové dokumentace interiéru. Rozsah zakázky je vymezen Smlouvou o dílo, jejíž obsah je výsledkem jednání v rámci jednacího řízení bez uveřejnění, navazujícího na výsledek soutěže o návrh dle § 143 ZZVZ a dle podmínek uvedených v soutěžních podmínkách SoN.
Interne Kennung: N006/26/V00003914
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dle § 65 ZZVZ v návaznosti na výsledek soutěže o návrh dle § 143 ZZVZ. Zadávací řízení probíhalo s vybraným účastníkem na základě doporučení soutěžní poroty dle Protokolu o průběhu soutěže a rozhodnutí zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001