314346-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup sprzętu i oprogramowania w celu realizacji transformacji cyfrowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu i oprogramowania w celu realizacji transformacji cyfrowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu lub wdrożenie oprogramowań, które obejmują integrację systemów informatycznych, digitalizację dokumentacji medycznej, wzrost cyberbezpieczeństwa oraz wdrożenie technologii AI w połączeniu z centralnym repozytorium danych medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają opisy przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr od 1 do 40 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung148159-2026
Interne KennungZP-381-1/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48800000 Informationssysteme und Server, 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48223000 E-Mail-Softwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelElektroniczny obieg dokumentów - licencje wraz z wdrożeniem oraz 3-letnim wsparciem technicznym
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 1 i 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 1
Haupteinstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
LosLOT-0002
TitelDigitalizacja dokumentów medycznych - licencje wraz z wdrożeniem, zakup sprzętu oraz 3-letnie wsparcie techniczne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 3 i 4 do SWZ
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelSprzęt w postaci komputerów i laptopów
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 5 i 6 do SWZ
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer
LosLOT-0004
TitelMacierze dyskowe, serwery aplikacyjne oraz bazodanowe wraz z oprogramowaniem, przełączniki wraz z osprzętem
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 7 i 8 do SWZ
Interne KennungCzęść 4
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung
LosLOT-0005
TitelPrzełączniki wraz z osprzętem
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia oraz istotne postanowienia umowy stanowiące załączniki nr 9 i 10 do SWZ
Interne KennungCzęść 5
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung