314361-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Dostawa mebli na potrzeby jednostek Politechniki Lubelskiej, w tym do pomieszczenia socjalnego na WM. Podział na części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli na potrzeby jednostek Politechniki Lubelskiej, w tym do pomieszczenia socjalnego na WM. Podział na części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa mebli na wyposażenie jednostek organizacyjnych Politechniki Lubelskiej. Przedmiotowe postępowanie podzielone jest na części: Część 1: Dostawa, montaż oraz rozmieszczenie mebli w pomieszczeniu socjalnym ZTOWM na Wydziale Mechanicznym. Część 2: Dostawa stolików komputerowych na Wydział Matematyki i Informatyki Technicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne KennungAP-272-PN-45/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNiniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ) zwanej dalej "ustawą Pzp" oraz w Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1109100. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do Zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego Wykonawcy. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdz. 11 SWZ. Ofertę sporządza się na Formularzu Ofertowym - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ. W przypadku złożenia oferty bez użycia załączonych formularzy, złożona oferta musi zawierać wszelkie informacje wymagane w SWZ i wynikające z zawartości wzoru formularzy ofertowych. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdz. 24 SWZ. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez wykonawcę nazw podwykonawców, jeżeli są już znani. Informacji należy udzielić na formularzu ofertowym – Załącznik nr 2 do SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle, 39121100 Schreibtische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39157000 Teile für Möbel, 39151000 Diverse Möbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa stolików komputerowych na Wydział Matematyki i Informatyki Technicznej
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne KennungAP-272-PN-45/2025 - Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121100 Schreibtische, 39151000 Diverse Möbel
Optionen
Beschreibung der Optionenzamawiający nie przewiduje opcji
LosLOT-0002
TitelDostawa, montaż oraz rozmieszczenie mebli w pomieszczeniu socjalnym ZTOWM na Wydziale Mechanicznym
Interne KennungAP-272-PN-45/2025 - Część 1