See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Belegde broodjes
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van Belegde broodjes welke door Koper aan de interne klant worden aangeboden middels een banquetingmap, in de vorm van zes Arrangementen. Koper verzorgt indien mogelijk een deel van haar banqueting activiteiten (bestellingen van Arrangementen onder de 16 personen) zelf. Om die reden is Koper bekend met het Arrangement dat gewaardeerd wordt door haar klant en zijn de kaders hiervan vastgesteld. Deze kaders dragen ook bij aan de uitvoerbaarheid van de eigen productie. Daar waar niet mogelijk, bijvoorbeeld door gebrek aan capaciteit waar Koper op dit moment mee te maken heeft, wil Koper deze activiteiten kunnen uitbesteden aan Leverancier. Bestellingen van Arrangementen voor meer dan 16 personen worden sowieso uitbesteed aan Leverancier.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811511 Zubereitete Sandwiches
5. Los
Los: LOT-0000