2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna technologie strojního odvodnění čistírenského kalu na ČOV Chýně
Beschreibung: Předmětem plnění je: a) Kompletní výměna technologie strojního odvodnění kalu na ČOV Chýně, spočívající ve výměně stávajícího sítopásového kalolisu FN 800 NZ s příslušenstvím za šnekový lis s výstupem sušiny min. 20% s řídícím rozvaděčem a automatizovanou flokulační stanicí, b) Dodávka a montáž žlabového šnekového dopravníku pro odvod odvodněného kalu, c) Provedení nezbytné kabeláže a elektroinstalace, včetně napojení na stávající rozvody ČOV, d) Demontáž stávajícího zařízení a jeho ekologická likvidace s doložením příslušných dokladů, e) Uvedení technologie do provozu včetně provedení nezbytných zkoušek a zkušebního provozu, f) Zajištění nepřetržité funkčnosti ostatních částí ČOV během instalace nové technologie nebo přijetí náhradních opatření pro zajištění provozu ČOV po dobu instalace, g) Zpracování a předání dokumentace skutečného provedení díla, h) Zaškolení obsluhy, i) Zajištění záručního a pozáručního servisu Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Specifikace předmětu plnění a dále v příloze č. 2 – Smlouva o dílo.
Interne Kennung: Výměna technologie strojního odvodnění čistírenského kalu na ČOV Chýně
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996900 Schlammbehandlungsanlage
5. Los
Los: LOT-0001