See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa – Konserwacja i naprawa MMSD ROSICZKA na lata 2026 - 2029
Beschreibung: Przedmiotem negocjacji będzie ustalenie warunków przyszłej umowy w sprawie zamówienia w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa na "Usługę – Konserwacja i naprawa MMSD ROSICZKA na lata 2026 - 2029", zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno - Technicznymi” (WET).
Interne Kennung: Nr sprawy 20/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50600000 Reparatur und Wartung von Sicherheits- und Verteidigungsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50660000 Reparatur und Wartung von militärischen EDV-Systemen
5. Los
Los: LOT-0001