2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa telefonii IP
Beschreibung: Niniejsze ogłoszenie dotyczy ustanowienia Dynamicznego Systemu Zakupów (dalej DSZ), przy uwzględnieniu założeń: 1. Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy telefonii IP oraz modułów szybkiego wybierania kompatybilnych z telefonami IP różnego typu. 2. Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianego asortymentu na około: 1305 szt. telefonów IP wraz z odpowiednimi licencjami różnego typu oraz 364 szt. modułów szybkiego wybierania kompatybilnych z telefonami IP różnego typu. 3. Zamawiający przewiduje udzielić po jednym większym zamówieniu każdego roku trwania DSZ (w pierwszym roku trwania DSZ szacowane zamówienie to: ok. 90 szt. telefonów IP i 30 szt. modułów szybkiego wybierania kompatybilnych z telefonami IP różnego typu. W kolejnych latach trwania DSZ szacowane zamówienie to: ok. 500 szt. telefonów IP i 130 szt. modułów szybkiego wybierania kompatybilnych z telefonami IP różnego typu – każdego roku ) oraz 1-2 drobniejsze zamówienia w ciągu trwania każdego roku. 4. Zamawiający nie będzie żądał do złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej. 7. Realizacja zamówienia nie wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. 8. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt.2 Ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie stawia wymagań dot. możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 Ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie dokonuje zastrzeżenia o obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. 11. Przewidywany okres obowiązywania DSZ: do 31.12.2029 r.
Interne Kennung: ZP.54.2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wszelkie informacje dotyczące procedury zawarte są w dokumentach zamówienia udostępnionych na stronie prowadzonego postępowania: https://malopolska-policja.ezamawiajacy.pl Postępowanie prowadzone jest w celu ustanowienia DSZ. Wykonawcy w wyznaczonym terminie składają wnioski o dopuszczenie do udziału w DSZ. Wszelkie informacje związane ze sposobem funkcjonowania DSZ oraz sposobu przygotowania i złożenia wniosku dostępne są pod adresem wskazanym powyżej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32429000 Ausrüstung für Telefonnetze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy telefonii IP oraz modułów szybkiego wybierania kompatybilnych z telefonami IP różnego typu. 2. Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianego asortymentu na około: 1305 szt. telefonów IP wraz z odpowiednimi licencjami różnego typu oraz 364 szt. modułów szybkiego wybierania kompatybilnych z telefonami IP różnego typu. 3. Zamawiający przewiduje udzielić po jednym większym zamówieniu każdego roku trwania DSZ (w pierwszym roku trwania DSZ szacowane zamówienie to: ok. 90 szt. telefonów IP i 30 szt. modułów szybkiego wybierania kompatybilnych z telefonami IP różnego typu. W kolejnych latach trwania DSZ szacowane zamówienie to: ok. 500 szt. telefonów IP i 130 szt. modułów szybkiego wybierania kompatybilnych z telefonami IP różnego typu – każdego roku ) oraz 1-2 drobniejsze zamówienia w ciągu trwania każdego roku. 4. Zamawiający nie będzie żądał do złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej. 7. Realizacja zamówienia nie wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. 8. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt.2 Ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie stawia wymagań dot. możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 Ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie dokonuje zastrzeżenia o obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia.
Interne Kennung: Dostawa telefonii IP - Dynamiczny System Zakupów