2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych pracowni instalacji elektrycznych i maszyn elektrycznych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności -Aparaty elektryczne.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych pracowni montażu sieci elektro-energetycznych, instalacji elektrycznych, maszyn elektrycznych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności" (KPO) – Aparaty elektryczne.
Interne Kennung: GM.272.50.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38554000 Elektrizitätszähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38551000 Stromzähler, 31600000 Elektrische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup, dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych pracowni instalacji elektrycznych i maszyn elektrycznych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności - Aparaty elektryczne
Beschreibung: Zakup, dostawa wraz z montażem uzupełnienia środków dydaktycznych pracowni montażu sieci elektro-energetycznych, instalacji elektrycznych, maszyn elektrycznych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności" (KPO) – Aparaty elektryczne.
Interne Kennung: Gm.272.50.2026