2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa energii elektrycznej do obiektów zakładu górniczego Kopalnia Soli „Bochnia””
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego, w ilościach i na warunkach określonych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo Energetyczne, oraz wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych.
Interne Kennung: 3/2026/EZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 4 012