See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verhuurruimte t.b.v. kinderopvangorganisatie binnen Jenaplanschool Noorderstroom in Hof van Holland
Beschreibung: De gemeente Nijmegen bouwt voor Stichting Sint Josephscholen een Jenaplanschool met kinderopvang in de nieuwe wijk Hof van Holland in Nijmegen-Noord. De nieuwe Jenaplanschool wordt in deze stadswijk een vertrouwde plek voor gezinnen met kinderen van 0-13 jaar. Deze Jenaplanschool wordt een plaats van verbinding voor de nieuwe wijkbewoners. Binnen deze Jenaplanschool wordt een ruimte beschikbaar gesteld voor het organiseren van opvang voor kinderen. Deze ruimte wordt verhuurd door de gemeente Nijmegen. Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een huurovereenkomst met één kinderopvangorganisatie die zorgt voor: de kinderopvang van nul (0) tot vier (4) jaar; en de voorschoolse opvang (VSO); en de buitenschoolse opvang (BSO). Deze huurovereenkomst is voorbehouden aan een kinderopvangorganisatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70220000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von eigenen Nichtwohnimmobilien, 70310000 Vermietung oder Verkauf von Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000