See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu budowlanego, ogrodniczego, kuchennego, medycznego i wózka widłowego do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Katowicach w ramach projektu pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44511200 Forken für Gartenarbeit, 39221000 Kücheneinrichtungen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 42415110 Gabelstapler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Część 1 - sprzęt budowlany
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Cześć 2- sprzęt ogrodniczy
Haupteinstufung (cpv): 44511200 Forken für Gartenarbeit
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Część 3 – sprzęt kuchenny
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Część 4 – sprzęt medyczny
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Część 5 - wózek widłowy
Haupteinstufung (cpv): 42415110 Gabelstapler