31471-2026 - Ergebnis
Tschechien – Informationssysteme und Server – Zvýšení kybernetické bezpečnosti v Nemocnici Boskovice - Autentizace uživatelů pomocí čipové karty
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZvýšení kybernetické bezpečnosti v Nemocnici Boskovice - Autentizace uživatelů pomocí čipové karty
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (dílem) je komplexní dodávka a implementace technologií, dodávky SW, HW a infrastruktury pro autentizaci uživatelů pomocí čipové karty.
Interne KennungZvýšení kybernetické bezpečnosti v Nemocnici Boskovice - Autentizace uživatelů pomocí čipové karty
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
LosLOT-0001