2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvraag inkoopadviseur MVOI
Beschreibung: Voor het verder door ontwikkelen en implementeren van maatschappelijk verantwoord opdrachtgeven en inkopen (MVOI) is gemeente Maastricht op zoek naar een ervaren inkoopadviseur met uitvoerige kennis rondom het thema MVOI. Voor de inhoudelijke opdrachtomschrijving wordt u verwezen naar het kopje inhoud voor de aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: TI-2024-0830
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uitvraag binnen DAS
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000