2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební úpravy a přístavby Sportovně relaxačního centra v Prachaticích – Správce stavby
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výkon činnosti správce stavby na základě Vzorové smlouvy o poskytování služeb mezi objednatelem a konzultantem (dále jen „FIDIC WHITE BOOK“) dle standardů Mezinárodní federace konzultačních inženýrů (dále jen „FIDIC“), při realizaci stavby s názvem „Stavební úpravy a přístavby Sportovně relaxačního centra v Prachaticích“ (dále jen „stavba“). Stavba bude realizována podle smluvních standardů FIDIC s názvem Smluvní podmínky pro dodávku technologických zařízení a projektování – výstavbu elektro- a strojně-technologického díla a pozemních a inženýrských staveb projektovaných zhotovitelem (FIDIC YELLOW BOOK). Předmětem realizace stavby budou stavební úpravy a přístavby stávajícího Sportovně relaxačního centra v Prachaticích metodou Design & Build. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: Stavební úpravy a přístavby Sportovně relaxačního centra v Prachaticích – Správce stavby
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71356100 Technische Überwachung, 71356200 Technische Hilfe, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71620000 Analysen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71356100 Technische Überwachung, 71356200 Technische Hilfe, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71620000 Analysen