314937-2026 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Zakup i dostawa sprzętu informatycznego dla szkół w Częstochowie – 5 części (II postępowanie), w ramach projektów „Częstochowscy zawodowcy” i „Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start - poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych w Częstochowie”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu informatycznego dla szkół w Częstochowie – 5 części (II postępowanie), w ramach projektów „Częstochowscy zawodowcy” i „Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start - poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych w Częstochowie”.
BeschreibungZakup i dostawa sprzętu informatycznego dla szkół w Częstochowie – 5 części (II postępowanie), w ramach projektów „Częstochowscy zawodowcy” i „Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start - poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych w Częstochowie”.
Interne KennungIZ.271.14.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Zakup i dostawa 50 sztuk laptopów w ramach projektu Częstochowscy zawodowcy
BeschreibungCzęść 1: Zakup i dostawa 50 sztuk laptopów w ramach projektu Częstochowscy zawodowcy
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Zakup i dostawa 97 sztuk zestawów komputerowych w ramach projektu Częstochowscy zawodowcy
BeschreibungCzęść 2: Zakup i dostawa 97 sztuk zestawów komputerowych w ramach projektu Częstochowscy zawodowcy
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: Zakup i dostawa sprzętu informatycznego w ramach projektu Częstochowscy zawodowcy
BeschreibungCzęść 3: Zakup i dostawa sprzętu informatycznego w ramach projektu Częstochowscy zawodowcy
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: Zakup i dostawa 374 sztuk zestawów komputerowych w ramach projektu Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start - poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych w Częstochowie
BeschreibungCzęść 4: Zakup i dostawa 374 sztuk zestawów komputerowych w ramach projektu Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start - poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych w Częstochowie
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5: Zakup i dostawa 67 sztuk laptopów w ramach projektu Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start - poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych w Częstochowie
BeschreibungCzęść 5: Zakup i dostawa 67 sztuk laptopów w ramach projektu Praktyczne kształcenie zawodowe szansą na lepszy start - poprawa jakości kształcenia w szkołach zawodowych w Częstochowie
Interne KennungCzęść 5