2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych (Aparat do elektroforezy poziomej z wyposażeniem), znak sprawy: AEZ/S-074/2026.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych (Aparat do elektroforezy poziomej z wyposażeniem) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2
Vorherige Bekanntmachung: 235448-2026
Interne Kennung: AEZ/S-074/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych (Aparat do elektroforezy poziomej z wyposażeniem)
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych (Aparat do elektroforezy poziomej z wyposażeniem). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2
Interne Kennung: Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych (Aparat do elektroforezy poziomej z wyposażeniem), znak sprawy: AEZ/S-074/2026.