314980-2026 - Ergebnis
Tschechien – Kommunikationsinfrastruktur – Servisní podpora Komunikační infrastruktury Karlovarského kraje (KIKK) – 3. vyhlášení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServisní podpora Komunikační infrastruktury Karlovarského kraje (KIKK) – 3. vyhlášení
BeschreibungÚčelem veřejné zakázky je správa a provoz rozlehlé metropolitní sítě – Komunikační infrastruktury Karlovarského kraje na dobu neurčitou, která propojuje obce s rozšířenou působností na území Karlovarského kraje a další vybrané lokality. Skládá se zejména z těchto činností: 1. Servis komunikační infrastruktury 2. Údržba a servis UPS 3. Upgrade stávajícího řešení
Interne KennungP26V00000060
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens§56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32571000 Kommunikationsinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf, 31422000 Batteriesätze, 64200000 Fernmeldedienste, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze, 32500000 Fernmeldebedarf, 64200000 Fernmeldedienste, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo upravit cenu za poskytování servisu předmětu plnění veřejné zakázky uvedeného v čl. 3 bod 1 a 2 této výzvy. Zadavatel si vyhrazuje právo zvýšit smluvní cenu za poskytování servisu díla v závislosti na růstu průměrné hrubé měsíční nominální mzdy na přepočtené počty zaměstnanců v národním hospodářství proti stejnému období (tj. příslušnému čtvrtletí) předchozího roku (Struktura mezd zaměstnanců | ČSÚ (csu.gov.cz/zamestnanci-a-mzdy), nejvýše však o 10 %. K navýšení ceny může dojít jednou ročně, nejdříve však od zahájení 5. roku poskytování služby (tedy v roce 2030). Postup uplatnění je upraven v návrhu smlouvy (příloha č. 3 výzvy).