3150-2026 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa wyrobów medycznych dla O. Neurochirurgii i O. Chirurgii Naczyniowej - 118/PN/2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych dla O. Neurochirurgii i O. Chirurgii Naczyniowej - 118/PN/2025
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem wyrobów medycznych takich jak: mikrocewników, mikroprowadników, stentów, spirali embolizacyjnych, cewników balonowych do remodelingu, stentów samorozprężalnych, cewników do udrożnień, aspiracyjnego systemu do mechanicznej trombektomii wraz z pompą i akcesoriami dla O. Neurochirurgii i O. Chirurgii Naczyniowej w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje również dzierżawę oprzyrządowania oraz pompy współpracującej z aspiracyjnym systemem do mechanicznej trombektomii naczyń mózgowych kompatybilnej z systemem łączników dla Oddziału Neurochirurgii (część nr 3 , 11).
Vorherige Bekanntmachung763441-2025
Interne Kennung118/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 PZP z uwagi na fakt iż w przedmiotowym postępowaniu zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Pilna potrzeba wynika z faktu wcześniejszego wyczerpania asortymentu z obecnych umów przetargowych i zwiększeniem liczby pacjentów zakwalifikowanych do leczenia. Szpital prowadzi działalność o profilu zabiegowym i diagnostycznym, a brak wymaganych wyrobów medycznych może doprowadzić do odwołania lub ograniczenia planowanych świadczeń zdrowotnych, co bezpośrednio zagraża zdrowiu pacjentów. Zastosowanie krótszego terminu jest zatem uzasadnione i niezbędne dla zapewnienia ciągłości świadczeń.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść nr 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem wyrobów medycznych takich jak: mikrocewników, mikroprowadników, stentów, stentów samorozprężalnych dla O. Neurochirurgii w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
LosLOT-0002
Titelczęść nr 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem wyrobów medycznych takich jak: mikrocewników, stentów dla O. Neurochirurgii w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
LosLOT-0003
Titelczęść nr 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem wyrobów medycznych takich jak: stentów, cewników do udrożnień dla O. Neurochirurgii w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
LosLOT-0004
Titelczęść nr 4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem wyrobów medycznych takich jak: cewników balonowych do remodelingu, cewników do udrożnień dla O. Neurochirurgii w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
LosLOT-0005
Titelczęść nr 5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem wyrobów medycznych takich jak: stentów dla O. Chirurgii Naczyniowej w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji do zwiększania ilości kupowanego przedmiotu zamówienia w trakcie trwania umowy w częściach nr 5 - 11 – na zasadach opisanych w §1 wzoru Umowy.
LosLOT-0006
Titelczęść nr 6
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem wyrobów medycznych takich jak: cewników balonowych dla O. Chirurgii Naczyniowej w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
LosLOT-0007
Titelczęść nr 7
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem wyrobów medycznych takich jak: spirali embolizacyjnych dla O. Neurochirurgii w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
LosLOT-0008
Titelczęść nr 8
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem wyrobów medycznych dla O. Chirurgii Naczyniowej w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
LosLOT-0009
Titelczęść nr 9
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem wyrobów medycznych takich jak: stentów samorozprężalnych dla O. Chirurgii Naczyniowej w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
LosLOT-0010
Titelczęść nr 10
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem wyrobów medycznych takich jak: cewników do udrożnień dla O. Chirurgii Naczyniowej w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
LosLOT-0011
Titelczęść nr 11
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem wyrobów medycznych takich jak: mikrocewników, aspiracyjnego systemu do mechanicznej trombektomii wraz z pompą i akcesoriami dla O. Neurochirurgii w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.