2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów pokonsumpcyjnych, medycznych, niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne powstających na terenie 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu oraz 16. Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów pokonsumpcyjnych, medycznych oraz niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne powstających na terenie 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu, wojsk sojuszniczych oraz 16. Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować cały przedmiot zamówienia w ramach wybranego zadania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną liczbę zadań, z uwzględnieniem podziału zakresu zamówienia na 4 zadania: Zadanie nr 1 – Odbiór wraz z załadunkiem, transport i zagospodarowanie odpadów pokonsumpcyjnych wytworzonych na terenie 33. Bazy Lotnictwa Transportowego, ul. Powidz - Osiedle 6 oraz 16. batalionu remontu lotnisk ul. Wojska Polskiego 71 Jarocin – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2A do SWZ (formularz cenowy) oraz załącznik nr 3A do SWZ (opis przedmiotu zamówienia). Zadanie nr 2 – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów medycznych wytworzonych na terenie 33.Bazy Lotnictwa Transportowego, ul. Powidz - Osiedle 6 oraz 16. batalionu remontu lotnisk, ul. Wojska Polskiego 71 Jarocin – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2B do SWZ (formularz cenowy) oraz załącznik nr 3B do SWZ (opis przedmiotu zamówienia). Zadanie nr 3 – Odbiór, załadunek i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne wytworzonych na terenie 33.Bazy Lotnictwa Transportowego, ul. Powidz - Osiedle 6 oraz 16. batalionu remontu lotnisk, ul. Wojska Polskiego 71 Jarocin – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2C do SWZ (formularz cenowy) oraz załącznik nr 3C do SWZ (opis przedmiotu zamówienia). Zadanie nr 4 – Odbiór, załadunek i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne wytworzonych przez wojska sojusznicze – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2D do SWZ (formularz cenowy) oraz załącznik nr 3D do SWZ (opis przedmiotu zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 870288-2025
Interne Kennung: 55/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór wraz z załadunkiem, transport i zagospodarowanie odpadów pokonsumpcyjnych wytworzonych na terenie 33. Bazy Lotnictwa Transportowego, ul. Powidz - Osiedle 6 oraz 16. batalionu remontu lotnisk ul. Wojska Polskiego 71 Jarocin
Beschreibung: Odbiór wraz z załadunkiem, transport i zagospodarowanie odpadów pokonsumpcyjnych wytworzonych na terenie 33. Bazy Lotnictwa Transportowego, ul. Powidz - Osiedle 6 oraz 16. batalionu remontu lotnisk ul. Wojska Polskiego 71 Jarocin – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2A do SWZ (formularz cenowy) oraz załącznik nr 3A do SWZ (opis przedmiotu zamówienia).
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zlecenia Wykonawcy odbioru dodatkowej ilości odpadów pokonsumpcyjnych stanowiących przedmiot umowy na następujących warunkach: 1. skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz wytworzenia większej ilości odpadów pokonsumpcyjnych w stosunku do przewidzianych w podstawowym (szacowanym) zakresie zamówienia. Realizacja opcjonalnej części zamówienia nastąpi na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego skierowanego do Wykonawcy na 14 dni przed rozpoczęciem realizacji usługi, a Wykonawca zobligowany będzie podjąć się jej realizacji w ramach umowy. 2. zamówienie wynikające z prawa opcji nie może przekroczyć 200% wartości umowy podstawowej w zadaniu nr 1 3. w przypadku skorzystania z prawa opcji Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. W tej sytuacji Strony rozliczać się będą na podstawie cen jednostkowych ujętych w formularzu cenowym (załącznik nr 2A do SWZ). Zamawiający zastrzega, iż „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji opcjonalnej części zamówienia nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.