See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: POSTĘPOWANIE W SPRAWIE ZAWARCIA UMOWY O UDZIELANIE ŚWIADCZEŃ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TRYBIE KONKURSU OFERT
Beschreibung: Postępowanie konkursowe mające na celu wyłonienia świadczeniodawcy realizującego świadczenia w rodzaju ratownictwo medyczne na terenie województwa lubelskiego
Interne Kennung: 03-26-000274/RTM/16/1/06/01/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Postępowanie konkursowe mające na celu wyłonienia świadczeniodawcy realizującego świadczenia w rodzaju ratownictwo medyczne na terenie województwa lubelskiego