2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn.: Przebudowa przepustu w oddz. 134 w Leśnictwie Skalne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: „Przebudowa przepustu w oddz. 134 w Leśnictwie Skalne” w Nadleśnictwie Limanowa. Roboty budowlane będące przedmiotem nadzoru będą realizowane na gruntach Nadleśnictwa Limanowa, w Leśnictwie Skalne. Szczegółowy opis zakresu robót będących przedmiotem nadzoru wchodzących w zakres zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Lokalizacja: Województwo Małopolskie, Gmina Dobra, Działka ewidencyjna nr. 120703_2.0006.2323
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: „Przebudowa przepustu w oddz. 134 w Leśnictwie Skalne” w Nadleśnictwie Limanowa. Roboty budowlane będące przedmiotem nadzoru będą realizowane na gruntach Nadleśnictwa Limanowa, w Leśnictwie Skalne.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.