315114-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Usługa żywienia osób umieszczonych w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców o profilu rodzinnym i męskim w Placówce Straży Granicznej w Lesznowoli oraz osób doprowadzanych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa żywienia osób umieszczonych w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców o profilu rodzinnym i męskim w Placówce Straży Granicznej w Lesznowoli oraz osób doprowadzanych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa żywienia osób umieszczonych w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców o profilu rodzinnym i męskim w Placówce Straży Granicznej w Lesznowoli oraz osób doprowadzanych, zgodnie z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Miejsce świadczenia usługi: Strzeżony Ośrodek dla Cudzoziemców w PSG w Lesznowoli: blok męski i blok rodzinny, Lisówek 21, 05-600 Grójec. Rzeczywista ilość zamawianych racji dziennych dla całego okresu trwania umowy uzależniona jest od ilości osób przebywających w Ośrodku dla Cudzoziemców. Przewidywana ilość osób żywionych jednego dnia podczas obowiązywania usługi może wynosić maksymalnie 550 osób (w tym blok męski: 220 osób, blok rodzinny: 330 osób). Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia ilości osób żywionych, z tytułu relokacji cudzoziemców i bieżącej sytuacji migracyjnej. Może wystąpić okres, w którym będzie konieczność dostarczania niewielkiej ilości porcji, jak i chwilowe zawieszenie dostaw posiłków. Dla zobrazowania dynamiki zapotrzebowania Zamawiający wskazuje, że w pierwszym kwartale bieżącego roku średnia dzienna liczba osób korzystających z wyżywienia ulegała wahaniom i wynosiła kolejno: 186, 139 oraz 137 osób. Z kolei w skali całego 2025 roku dzienna liczba osób żywionych mieściła się w przedziale od 67 do 248 osób.
Interne Kennung8/FI/ZM/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa żywienia osób umieszczonych w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców o profilu rodzinnym i męskim w Placówce Straży Granicznej w Lesznowoli oraz osób doprowadzanych, zgodnie z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.