See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy asortymentu jednorazowego użytku na okres 24 miesięcy - znak sprawy Z/14/PN/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. 2. Zamawiający gwarantuje, że minimalna wartość zamówień udzielonych Wykonawcy w ramach danego zadania w okresie obowiązywania umowy wyniesie 60% wartości wynagrodzenia Wykonawcy w tym zadaniu, określonej w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne Kennung: Z/14/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen, 33171100 Anästhesieinstrumente, 33171100 Anästhesieinstrumente, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141420 Operationshandschuhe, 33141200 Katheter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Dostawy strzykawek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 1: Dostawy strzykawek
Interne Kennung: Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Dostawy strzykawek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 2: Dostawy strzykawek
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Dostawy strzykawek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 3: Dostawy strzykawek
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Dostawy rurek intubacyjnych specjalistycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 4: Dostawy rurek intubacyjnych specjalistycznych
Interne Kennung: Zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Dostawy siatek do dermatomu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 5: Dostawy siatek do dermatomu
Interne Kennung: Zadanie 5
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: Dostawy siatek do dermatomu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 6: Dostawy siatek do dermatomu
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: Dostawy trokarów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 7: Dostawy trokarów
Interne Kennung: Zadanie 7
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8: Dostawy podkładów wiskozowych do elektrod
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 8: Dostawy podkładów wiskozowych do elektrod
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9: Dostawy akcesoriów kompatybilnych z aparatem Airvo 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 9: Dostawy akcesoriów kompatybilnych z aparatem Airvo 2
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10: Dostawy misek nerkowatych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 10: Dostawy misek nerkowatych
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11: Dostawy strzykawek z końcówką EN-FIT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 11: Dostawy strzykawek z końcówką EN-FIT
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12: Dostawy portów naczyniowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 12: Dostawy portów naczyniowych
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13: Dostawy asortymentu, kompatybilnego z aparatem do spirometru MasterScreen PNEUMO będącego w posiadaniu Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 13: Dostawy asortymentu, kompatybilnego z aparatem do spirometru MasterScreen PNEUMO będącego w posiadaniu Zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14: Dostawy podwójnych przewodów do cystoskopu i resektoskopu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 14: Dostawy podwójnych przewodów do cystoskopu i resektoskopu
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15: Dostawy akcesoriów do ssaków Basic, Dominant
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 15: Dostawy akcesoriów do ssaków Basic, Dominant
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16: Dostawy rękawiczek jednorazowych z ochroną RTG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 16: Dostawy rękawiczek jednorazowych z ochroną RTG
Interne Kennung: Zadanie 16
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17: Dostawy cewników
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 17: Dostawy cewników
Interne Kennung: Zadanie 17
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18: Dostawy jednorazowego systemu płucząco – ssącego do zabiegów laparoskopowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 18: Dostawy jednorazowego systemu płucząco – ssącego do zabiegów laparoskopowych
Interne Kennung: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19: Dostawy worków do pobierania moczu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 19: Dostawy worków do pobierania moczu
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20: Dostawy worków do pobierania moczu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 20: Dostawy mocowania do rąk i stóp
Interne Kennung: Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21: Dostawy worków do pobierania moczu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu jednorazowego użytku (zwanych dalej towarem) w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 21: Dostawy cewników urologicznych
Interne Kennung: Zadanie 21