See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na wykonywanie badań histopatologicznych, histopatologicznych śródoperacyjnych, immunohistochemicznych, cytologicznych, cytologii ginekologicznych oraz badań molekularnych HER2 metodą FISH
Beschreibung: Konkurs ofert na wykonywanie badań histopatologicznych, histopatologicznych śródoperacyjnych, immunohistochemicznych, cytologicznych, cytologii ginekologicznych oraz badań molekularnych HER2 metodą FISH
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0001