2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie aktualnych zobrazowań lotniczych i analiz teledetekcyjnych
Beschreibung: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest pozyskanie aktualnych danych teledetekcyjnych (lotniczych i satelitarnych) oraz na ich podstawie wykonanie analiz, których efektem będzie ocena określonych komponentów przyrodniczych w Wigierskim Parku Narodowym i jego otulinie. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załączniki nr 1. 3) Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: Część 1 zamówienia: Wykonanie aktualnych zobrazowań lotniczych. Część 2 zamówienia: Wykonanie analiz na podstawie aktualnych zobrazowań lotniczych, których efektem będzie opracowanie określonych map tematycznych. Część 3 zamówienia: Wykonanie oceny kondycji drzewostanów na podstawie zobrazowań satelitarnych w cyklu 5-letnim. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub większą liczbę części. Oferta złożona na daną część musi jednakże obejmować cały zakres prac przewidzianych w OPZ dla tej części. Część 2 wykonana będzie na podstawie danych wytworzonych w Części 1. Wykonawca Części 1 zobowiązany będzie do przekazania wytworzonych danych dla Wykonawcy Części 2 zamówienia. 4) Obszarem przestrzennym realizacji przedmiotu zamówienia jest obszar administracyjny Wigierskiego Parku Narodowego wraz z jego otuliną – załącznik nr 2. Obszary dla poszczególnych zadań zostały określone w OPZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355100 Photogrammetrische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie aktualnych zobrazowań lotniczych
Beschreibung: Wykonanie aktualnych zobrazowań lotniczych - zgodnie z załącznikiem nr 1- szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (OPZ)
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie analiz na podstawie aktualnych zobrazowań lotniczych, których efektem będzie opracowanie określonych map tematycznych.
Beschreibung: Wykonanie analiz na podstawie aktualnych zobrazowań lotniczych, których efektem będzie opracowanie określonych map tematycznych - zgodnie z załącznikiem nr 1- szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (OPZ)
Haupteinstufung (cpv): 72319000 Datenbereitstellung
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie oceny kondycji drzewostanów na podstawie zobrazowań satelitarnych w cyklu 5-letnim
Beschreibung: Wykonanie oceny kondycji drzewostanów na podstawie zobrazowań satelitarnych w cyklu 5-letnim - zgodnie z załącznikiem nr 1- szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (OPZ)
Haupteinstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse