2. Verfahren
Verfahren
Titel: ITSM & FMIS tool
Beschreibung: De gemeente Almelo wil één Opdrachtnemer contracteren voor het leveren van ITSM & FMIS tool. De ITSM & FMIS tool zal worden gebruikt door ongeveer 1300 gebruikers, waarvan 100 behandelaren. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2025/241813
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: zes (6) keer één (1) jaar