2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż szlifierki CNC
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż nowej szlifierki CNC do wałków z możliwością szlifowania gwintów zewnętrznych (dalej jako Urządzenie) wraz z przeprowadzeniem szkolenia wdrożeniowego dla pracowników Zamawiającego. Głównym przeznaczeniem maszyny będzie szlifowanie próbek stosowanych do badań wytrzymałościowych. Zamawiający wykonuje badania wytrzymałościowe na próbkach wytwarzanych wg. norm ITN06014.01/A oraz ITN 06017.01/A. Szlifowane w próbkach są: wszystkie powierzchnie walcowe, promienie, gwinty i czoła. 2. Urządzenie powinno być dostarczone wraz z kompletnym osprzętem, oprogramowaniem i narzędziami umożliwiającymi wykonanie około 500 próbek stosowanych do badań wytrzymałościowych z materiałów lotniczych typu Inconel. Osprzęt i narzędzia to między innymi ściernice, obciągacze, kły, zabieraki. Ściernice typu A, wielkość ziarna 46-120, twardość G-J, struktura 6-10, spoiwo V. 3. Miejsce dostaw: siedziba Zamawiającego przy al. Krakowskiej 110/114, 02-256 Warszawa. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: 1) Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, 2) Załącznik nr 4 do SWZ – Wzór umowy. 5. Zamówienie dofinansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) w ramach projektu pn. „Centrum Rozwoju i Testowania Materiałów i Konstrukcji”.
Interne Kennung: DZP.26.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132-139 ustawy Pzp. 2. Zamawiający w toku prowadzenia przetargu nieograniczonego zastosuje odwróconą kolejność oceny ofert określoną w art. 139 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43414000 Mahlmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen, 42630000 Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung, 42631000 Werkzeugmaschinen für die Metalloberflächenbehandlung
5. Los
Los: LOT-0001