See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Advisering Herberekeningen Bruggen en Viaducten; zaaknummer 31215834
Beschreibung: Betreft een vrijwillige publicatie van een gegunde opdracht aan TNO Deze opdracht betreft het begeleiden en toetsen van eerdere herberekeningen en versterkingsontwerpen van (vaste) stalen bruggen, onder andere van de Van Brienenoordbrug, de Haringvlietbrug en de Papendrechtse brug. Hierbij is door Rijkswaterstaat gebruik gemaakt van de specialistische kennis van TNO op het gebied van beoordelen van bestaande constructies, het meten aan constructies en het de bepaling van ontwerpbelastingen voor verkeersbruggen. De opdracht betreft in grote lijnen het verrichten van de volgende werkzaamheden: - Het toetsen van de uitgangspuntennota’s en de herberekeningen - Het deelnemen aan expertteams en het beantwoorden van specialistische vragen die betrekking hebben op een bepaalde bruggen en viaducten. 1
Interne Kennung: 31215834
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73431000 Test und Bewertung von Sicherheitsausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht betreft een vrijwillige publicatie van een gegunde opdracht aan TNO Deze opdracht betreft het begeleiden en toetsen van eerdere herberekeningen en versterkingsontwerpen van (vaste) stalen bruggen, onder andere van de Van Brienenoordbrug, de Haringvlietbrug en de Papendrechtse brug. Hierbij is door Rijkswaterstaat gebruik gemaakt van de specialistische kennis van TNO op het gebied van beoordelen van bestaande constructies, het meten aan constructies en het de bepaling van ontwerpbelastingen voor verkeersbruggen. De opdracht betreft in grote lijnen het verrichten van de volgende werkzaamheden: - Het toetsen van de uitgangspuntennota’s en de herberekeningen - Het deelnemen aan expertteams en het beantwoorden van specialistische vragen die betrekking hebben op een bepaalde bruggen en viaducten.
Interne Kennung: 1