See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i montaż zasilaczy bezprzerwowych UPS dla jednostek organizacyjnych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
Beschreibung: Część nr 1: Zasilacz UPS o mocy 3 kVA (1F/1F) – 3 szt.; Część nr 2: Zasilacz UPS o mocy 6 kVA (1F/1F) – 14 szt. ; Część nr 3: Zasilacz UPS o mocy 10 kVA (3F/3F) – 8 szt.; Uwaga !: dla lokalizacji: Kluczbork, Busko Zdrój przewidziano zasilanie 3F/1F. Część nr 4: Zasilacz UPS o mocy 15 kVA (3F/3F) – 7 szt.; Część nr 5: Zasilacz UPS o mocy 20 kVA (3F/3F) – 6 szt.; Część nr 6: Zasilacz UPS o mocy 30 kVA (3F/3F) – 9 szt.; Część nr 7: Zasilacz UPS o mocy 40 kVA (3F/3F) – 1 szt.; Część nr 8: Zasilacz UPS o mocy 60 kVA (3F/3F) – 1 szt.; Część nr 9: Zasilacz UPS o mocy 80 kVA (3F/3F) – 1 szt.;
Interne Kennung: 240000.271.106.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W postępowaniu zastosowana zostanie procedura odwrócona wynikająca z art. 139 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Zakup i montaż zasilaczy bezprzerwowych UPS dla jednostek organizacyjnych Zakładu ubezpieczeń Społecznych
Beschreibung: 1. Część nr 1: Zasilacz UPS o mocy 3 kVA (1F/1F) – 3 szt.
Interne Kennung: 240000.271.106.2025-ZAP/1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Zakup i montaż zasilaczy bezprzerwowych UPS dla jednostek organizacyjnych Zakładu ubezpieczeń Społecznych
Beschreibung: 2. Część nr 2: Zasilacz UPS o mocy 6 kVA (1F/1F) – 14 szt.
Interne Kennung: 240000.271.106.2025-ZAP/2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Zakup i montaż zasilaczy bezprzerwowych UPS dla jednostek organizacyjnych Zakładu ubezpieczeń Społecznych
Beschreibung: 3. Część nr 3: Zasilacz UPS o mocy 10 kVA (3F/3F) – 8 szt.
Interne Kennung: 240000.271.106.2025-ZAP/3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Zakup i montaż zasilaczy bezprzerwowych UPS dla jednostek organizacyjnych Zakładu ubezpieczeń Społecznych
Beschreibung: 4. Część nr 4: Zasilacz UPS o mocy 15 kVA (3F/3F) – 7 szt.
Interne Kennung: 240000.271.106.2025-ZAP/4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Zakup i montaż zasilaczy bezprzerwowych UPS dla jednostek organizacyjnych Zakładu ubezpieczeń Społecznych
Beschreibung: 5. Część nr 5: Zasilacz UPS o mocy 20 kVA (3F/3F) – 6 szt.
Interne Kennung: 240000.271.106.2025-ZAP/5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Zakup i montaż zasilaczy bezprzerwowych UPS dla jednostek organizacyjnych Zakładu ubezpieczeń Społecznych
Beschreibung: 6. Część nr 6: Zasilacz UPS o mocy 30 kVA (3F/3F) – 9 szt.
Interne Kennung: 240000.271.106.2025-ZAP/6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Zakup i montaż zasilaczy bezprzerwowych UPS dla jednostek organizacyjnych Zakładu ubezpieczeń Społecznych
Beschreibung: 7. Część nr 7: Zasilacz UPS o mocy 40 kVA (3F/3F) – 1 szt.
Interne Kennung: 240000.271.106.2025-ZAP/7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Zakup i montaż zasilaczy bezprzerwowych UPS dla jednostek organizacyjnych Zakładu ubezpieczeń Społecznych
Beschreibung: 8. Część nr 8: Zasilacz UPS o mocy 60 kVA (3F/3F) – 1 szt.
Interne Kennung: 240000.271.106.2025-ZAP/8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Zakup i montaż zasilaczy bezprzerwowych UPS dla jednostek organizacyjnych Zakładu ubezpieczeń Społecznych
Beschreibung: 9. Część nr 9: Zasilacz UPS o mocy 80 kVA (3F/3F) – 1 szt.
Interne Kennung: 240000.271.106.2025-ZAP/9