315251-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Pořízení nového nástroje SIEM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení nového nástroje SIEM
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka nového softwarového řešení, které organizace bude využívat k monitorování a analýze bezpečnostních událostí. Licence SIEM řešení bude splňovat požadavek pro 2500 EPS a bude dodána s tří letou podporou.
Interne KennungSpisCe 834/2025/OFPŘ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDodávka nové licence pro nástroj SIEM pro 2500 EPS s 3-letou podporou
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelNákup licencí pro SIEM řešení
Interne KennungSiem, část 1
LosLOT-0002
TitelInstalace a konfigurace nástroje SIEM
BeschreibungInstalace a konfigurace dodaného produktu prostředí zadavatele
Interne KennungSiem, část 2
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration