315257-2025 - Wettbewerb
Polen – Salz und reines Natriumchlorid – Dostawa chlorku sodu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa chlorku sodu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy chlorku sodu w ilości 60 ton stosowanego do produkcji dezynfekanta do wody przeznaczonej do spożycia w SUW Maczki (dalej: „Produkt”). Zakres rzeczowy niniejszego zadania, Zamawiający zrealizuje w całości. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu Zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ. Przedmiotowe środki dowodowe: 1. W celu wykazania, że oferowany produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ – OPZ Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: 1)aktualny atest higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny dopuszczający Produkt do stosowania w wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi; 2)specyfikację techniczną oferowanego Produktu. Uwaga: Specyfikacja techniczna powinna potwierdzać spełnianie wszystkich wymagań określonych w charakterystyce Produktu, tj. tabeli nr 1 zamieszczonej w pkt 1 Załącznika nr 5 do SWZ – OPZ. Zamawiający wymaga aby w Specyfikacji Technicznej ujęte były konkretne wartości liczbowe dla każdego z parametrów wskazanych w powyżej wskazanej tabeli. Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzą, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania. 2. Zamawiający zastrzega, że w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa powyżej, lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, Wykonawca wezwany zostanie w trybie art. 107 ust. 2 Ustawy do ich złożenia lub uzupełniania w wyznaczonym terminie. Miejsce realizacji: Stacja Uzdatniania Wody Maczki, ul. Wodociągi 4, 41-217 Sosnowiec, NUTS PL22B.
Interne KennungFP/321/21/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDo niniejszego postępowania zastosowanie mają przepisy art. 139 ust. 1 Ustawy, co oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia (tzw. „procedura odwrócona”). Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy eZamawiający Marketplanet (dalej „Platforma”), dostępnej bezpłatnie pod adresem: https://gpw-katowice.ezamawiajacy.pl, https://oneplace.marketplanet.pl. Wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie oraz wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej szczegółowo określa Rozdział XVI SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14400000 Salz und reines Natriumchlorid
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy chlorku sodu w ilości 60 ton stosowanego do produkcji dezynfekanta do wody przeznaczonej do spożycia w SUW Maczki (dalej: „Produkt”). Zakres rzeczowy niniejszego zadania, Zamawiający zrealizuje w całości. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu Zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ. Przedmiotowe środki dowodowe: w celu wykazania, że oferowany produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ – OPZ Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: 1) aktualny atest higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny dopuszczający Produkt do stosowania w wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi; 2) specyfikację techniczną oferowanego Produktu. Uwaga: Specyfikacja techniczna powinna potwierdzać spełnianie wszystkich wymagań określonych w charakterystyce Produktu, tj. tabeli nr 1 zamieszczonej w pkt 1 Załącznika nr 5 do SWZ – OPZ. Zamawiający wymaga aby w Specyfikacji Technicznej ujęte były konkretne wartości liczbowe dla każdego z parametrów wskazanych w powyżej wskazanej tabeli. Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzą, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania. Zamawiający zastrzega, że w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa powyżej, lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, Wykonawca wezwany zostanie w trybie art. 107 ust. 2 Ustawy do ich złożenia lub uzupełniania w wyznaczonym terminie. Miejsce realizacji: Stacja Uzdatniania Wody Maczki, ul. Wodociągi 4, 41-217 Sosnowiec, NUTS PL22B.
Menge60 Tonnen