See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met meerdere deelnemers voor een beperkt omnium onderhoudscontract liften
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft het uitvoeren van onderhouds- en herstellingswerken (incl. schoonmaak) en ontstoringen aan liften, verspreid over verschillende gebouwen behorende tot het patrimonium van stek92.
Interne Kennung: 2025-038
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-038 - 1
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft het uitvoeren van onderhouds- en herstellingswerken (incl. schoonmaak) en ontstoringen aan liften, verspreid over verschillende gebouwen in de regio Dendermonde behorende tot het patrimonium van stek92.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025-038 - 2
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft het uitvoeren van onderhouds- en herstellingswerken (incl. schoonmaak) en ontstoringen aan liften, verspreid over verschillende gebouwen in de regio Appels behorende tot het patrimonium van stek92.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025-038 - 3
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft het uitvoeren van onderhouds- en herstellingswerken (incl. schoonmaak) en ontstoringen aan liften, verspreid over verschillende gebouwen in de regio Sint Gillis Dendermonde en Oudegem behorende tot het patrimonium van stek92.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2025-038 - 4
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft het uitvoeren van onderhouds- en herstellingswerken (incl. schoonmaak) en ontstoringen aan liften, verspreid over verschillende gebouwen in de regio Baasrode en Buggenhout behorende tot het patrimonium van stek92.
Interne Kennung: 4