315376-2026 - Wettbewerb
Polen – Zentralrechner – dostawa sprzętu informatycznego na potrzeby naukowe i dydaktyczne US.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawa sprzętu informatycznego na potrzeby naukowe i dydaktyczne US.
Beschreibungdostawa sprzętu informatycznego na potrzeby naukowe i dydaktyczne US w podziale na 8 części
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner
5. Los
LosLOT-0001
TitelTablet multimedialny - 20 szt.
BeschreibungTablet multimedialny - 20 szt. zgodie z opisem przedmiotu zamówienia w ramach planu „Umocnienie potencjału naukowego na rzecz inteligentnych specjalizacji woj. zachodniopomorskiego” nr umowy RID/SP/0046/2024/01. Dofinansowanego ze środków Ministra Nauki w ramach Programu „Regionalna inicjatywa doskonałości
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Optionen
Beschreibung der Optionenzamawiający nie przewiduje prawa opcji i wznowienia
LosLOT-0002
TitelTelewizor 1 szt., Projektor 1 szt., Ekran multimedialny dmuchany 1 szt. Telewizor 1 szt.
BeschreibungDostawa telewizora 1 szt., projektora 1 szt., ekranu multimedialnego dmuchanego1 szt. zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia tsanowiącego rozdział 2 swz
Haupteinstufung (cpv): 38653400 Leinwände
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32324600 Digital-TV-Boxen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji i wznowienia
LosLOT-0003
TitelLaptop 3 szt., Monitor 4 szt
BeschreibungDostawa laptopów 3 szt. i monitorów 4 szt zgodnie z opisem przedmiotem zamówienia stawnowiącym rozdział 3 swz
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji oraz wznowienia
LosLOT-0004
Titeldostawa, montaż, uruchomienie monitorów informacyjnych
Beschreibungdostawa, montaż, uruchomienie monitorów informacyjnych w ramach planu „Umocnienie potencjału naukowego na rzecz inteligentnych specjalizacji woj. zachodniopomorskiego” nr umowy RID/SP/0046/2024/01. Dofinansowanego ze środków Ministra Nauki w ramach Programu „Regionalna inicjatywa doskonałości” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym rozdział 2 swz
Haupteinstufung (cpv): 33195100 Monitoren
LosLOT-0005
Titeldostawa, montaż, uruchomienie 15 szt. monitorów interaktywnych
Beschreibungdostawa, montaż, uruchomienie monitorów interaktywnych w ramach planu „Umocnienie potencjału naukowego na rzecz inteligentnych specjalizacji woj. zachodniopomorskiego” nr umowy RID/SP/0046/2024/01. Dofinansowanego ze środków Ministra Nauki w ramach Programu „Regionalna inicjatywa doskonałości” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym rozdział 2 swz
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przeiduje opcji i wznowienia
LosLOT-0006
Titeldostawa, montaż w salach współdzielonych, uruchomienie 8 szt. monitorów interaktywnych
Beschreibungdostawa, montaż w salach współdzielonych, uruchomienie monitorów interaktywnych ze stelażem ściennym w ramach planu „Umocnienie potencjału naukowego na rzecz inteligentnych specjalizacji woj. zachodniopomorskiego” nr umowy RID/SP/0046/2024/01. Dofinansowanego ze środków Ministra Nauki w ramach Programu „Regionalna inicjatywa doskonałości” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym rozdział 2 swz
LosLOT-0007
TitelLaptopy 10 szt. – różne konfiguracje
BeschreibungDostawa laptopów 10 szt. – różne konfiguracje w ramach planu „Umocnienie potencjału naukowego na rzecz inteligentnych specjalizacji woj. zachodniopomorskiego” nr umowy RID/SP/0046/2024/01. Dofinansowanego ze środków Ministra Nauki w ramach Programu „Regionalna inicjatywa doskonałości zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym rozdział 2 swz
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przeiduje opcji oraz wznowienia
LosLOT-0008
Titel- Laserowe urządzenie wielofunkcyjne 2 szt., Niszczarka do papieru 1 szt. Laserowe urządzenie wielofunkcyjne – 2 szt.
BeschreibungDostawa laserowych urządzeń wielofunkcyjnych 2 szt., oraz Niszczarka do papieru 1 szt. zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym rozdział 2 swz
Haupteinstufung (cpv): 30121200 Fotokopiergeräte
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowienia i opcji