2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova přístrojového vybavení pracoviště lineárního urychlovače
Beschreibung: Zadavatel připravuje obnovu přístrojového vybavení stávajícího pracoviště lineárního urychlovače (dále jen „LU“). Hlavním předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je pořízení celkem 1 ks lékařské technologie – lineárního urychlovače, 1 ks CT simulátoru a souvisejícího příslušenství (dále jen „LT“) podle SPECIFIKACE a provádění pozáručního servisu LT. Stávající pracoviště LU: Stávajícím pracovištěm LU se rozumí prostory, v nichž je v současné době umístěna technologie LU, která je již zastaralá, za hranicí životnosti, a její používání je časově omezeno. Pořizovaná LT (1 ks LU, 1 ks CT simulátoru a související příslušenství) je určena pro toto stávající pracoviště. Součástí zadávané veřejné zakázky je proto také: • demontáž stávající LT a její odvezení a likvidace, • provedení stavebních úprav stávajícího pracoviště LU pro umístnění nové LT, • doprava, montáž a zprovoznění nové LT vč. příslušenství. Dodavatel je povinen prověřit a provést případné úpravy stávajících rozvodů souvisejících s připojením LT, zejména: 1) přívod el. energie a rozvaděče – v případě že nebude vyhovovat stávající přívod nebo rozvaděč, je dodavatel povinen v rámci předmětu plnění zadávané veřejné zakázky zajistit posílení přívodu a rozvaděče případně provést přívod s rozvaděč nový, tak, aby bylo možné připojení nové LT provést, 2) vzduchotechnika včetně filtrace – v případě že nebude vyhovovat stávající stav, je dodavatel povinen v rámci předmětu plnění zadávané veřejné zakázky zajistit provedení úpravy vzduchotechniky a filtrace tak, aby vyhovovala pro provoz dodané LT, 3) chladící systém pro vzduchotechniku – v případě že nebude vyhovovat stávající stav, je dodavatel povinen v rámci předmětu plnění zadávané veřejné zakázky zajistit provedení úpravy chladicího systému pro vzduchotechniku tak, aby vyhovoval pro provoz dodané LT Dodavatel je povinen respektovat při realizaci předmětu veřejné zakázky Pravidla pro připojení nových technologií a vzdálenou správu platná od_17.3.2026, která zahrnují též podmínky pro kyberbezpečnost. Po instalaci LT zadavatel předpokládá spolupráci s Masarykovým onkologickým ústavem v rámci memoranda o spolupráci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Oznámení předběžných informací je využito ke zkrácení lhůty pro podání nabídek.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33151000 Ausstattung und Ausrüstung für Strahlentherapie, 31643100 Linearbeschleuniger, 33115100 CT-Scanner, 45000000 Bauarbeiten, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 31643100 Linearbeschleuniger, 33115100 CT-Scanner, 33151000 Ausstattung und Ausrüstung für Strahlentherapie, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen