See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf met betrekking tot levering van de Medische vervolgopleiding Verzekeringsgeneeskunde
Beschreibung: UWV wil overgaan tot vrijwillige transparantie vooraf ten behoeve van het sluiten van 2 raamovereenkomsten voor levering van de Medische vervolgopleiding verzekeringsgeneeskunde, per 1 augustus 2024 t/m 31 juli 2028, met de ondernemingen Stichting Netherlands School of Public & Occupational Health en Stichting Radboud Universitair Medisch Centrum. Voor dit traject wordt gebruik gemaakt van de procedure uit de Aanbestedingswet 2012: de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking met vrijwillige transparantie vooraf. Zie voor een uitgebreide motivatie voor de gekozen procedure het document '2024-06-06-Motivatie vrijwillige transparantie vooraf-Medische vervolgopleiding Verzekeringsgeneeskunde-1.0'. UWV verwacht per jaar in totaal 55 medische vervolgopleidingen tot verzekeringsgeneeskunde af te nemen.
Interne Kennung: VK2024372
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: UWV wil overgaan tot vrijwillige transparantie vooraf ten behoeve van het sluiten van 2 raamovereenkomsten voor levering van de Medische vervolgopleiding verzekeringsgeneeskunde, per 1 augustus 2024 t/m 31 juli 2028, met de ondernemingen Stichting Netherlands School of Public & Occupational Health en Stichting Radboud Universitair Medisch Centrum. Voor dit traject wordt gebruik gemaakt van de procedure uit de Aanbestedingswet 2012: de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking met vrijwillige transparantie vooraf.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Medische vervolgopleiding Verzekeringsgeneeskunde
Beschreibung: UWV heeft voor het uitvoeren van de dienstverlening opgeleide verzekeringsartsen nodig. Een verzekeringsarts beoordeelt claimklachten van cliënten, hun mogelijkheden tot functioneren en hun rechten op vergoeding op basis van wet- en regelgeving. Na een basisopleiding binnen UWV (VAK= voorbereidend a(N)ios keuzetraject) kan de arts ervoor kiezen om de 4-jarige medische vervolgopleiding verzekeringsgeneeskunde te volgen. Het gaat hier om een specifieke opleiding waarvoor UWV zelf ook de input verzorgt. Een opsomming van de scope van de te sluiten raamovereenkomsten: Medische vervolgopleiding verzekeringsgeneeskunde, basistraining didactische vaardigheden voor opleiders en verplichte terugkomdagen voor opleiders die de basistraining didactische vaardigheden hebben gevolgd. Het UWV-specifieke gedeelte van de opleiding: gericht op het werk uitvoeren voor UWV en na- en bijscholing van de verzekeringsarts, anders dan de verplichte terugkomdagen, maken geen onderdeel uit van de opdracht. UWV verwacht in totaal per jaar 55 medische vervolgopleidingen tot verzekeringsgeneeskunde af te nemen.
Interne Kennung: 1