2. Verfahren
Verfahren
Titel: KII-IT-90-18-00940_Rekonstrukce rozvodny 110kV - GIS+ dodatek č. 1
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné sektorové zakázky je dodání a instalace dvou vývodových polí, moderní, plynem izolované rozvodny GIS včetně el. ochran, ovládání a komunikace. Dále je součástí plnění veřejné sektorové zakázky uvedení rozvodny do provozu a zpracování požadované dokumentace.
Interne Kennung: N006/23/V00012025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001