2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voertuignavigatie incidentbestrijding brandweer
Beschreibung: De Brandweer in Drenthe maakt voor incidentbestrijding gebruik van een applicatie voor routenavigatie. Momenteel maakt VRD gebruik van een applicatie voor routenavigatie die alleen werkt met 2G. Aangezien 2G vanaf december 2027 niet meer beschikbaar is, zoekt VRD een andere applicatie zie documenten
Interne Kennung: 2026/060526wma
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441200 Telemetrie- und Steuerungssystem, 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Brandweer in Drenthe maakt voor incidentbestrijding gebruik van een applicatie voor routenavigatie. Momenteel maakt VRD gebruik van een applicatie voor routenavigatie die alleen werkt met 2G. Aangezien 2G vanaf december 2027 niet meer beschikbaar is, zoekt VRD een andere applicatie
Interne Kennung: 1