See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Testing
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is om ervoor te zorgen dat i-CITY haar testteams kan versterken door gebruik te maken van de kennis van een gespecialiseerde opdrachtnemer, hierna de 'Factory' genoemd. Deze versterking moet het mogelijk maken om de perimeter van de uitgevoerde tests te vergroten, maar ook om de capaciteit van de teams op continue of ad-hocbasis te verhogen met betrekking tot de types van tests die al bij i-CITY zijn uitgevoerd.
Interne Kennung: 24 0080
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 24 0080 - 1
Interne Kennung: 1